Dokąd prowadzi ta droga ?

reflekoslogiastop

Kiedy zaczynasz terapię refleksologii stóp zobacz gdzie jesteś TERAZ i jaki jest Twój cel ? Czego oczekujesz po zabiegach refleksologii ? Dokąd chcesz dojść? Jak chcesz się czuć? 

To tak jak wtedy gdy planujesz wyprawę w góry. Odnajdujesz na mapie punkt w którym jesteś i szukasz drogi na szczyt. Tą drogę pokonasz tylko własnymi siłami, czasami w miłym towarzystwie, a na końcu czeka Cię tylko satysfakcja i ogromna radość. Teraz, kiedy juz wiesz dokąd idziesz, idź świadomie i z troską.  I pamiętaj że refleksologia działa na poziomie fizycznym i duchowym.

Refleksologia stóp jak wiele metod naturalnych zmienia życie, ale wymaga cierpliwości i obserwacji. Bierzesz zdrowie w swoje ręce.

Nie zmarnuj tego.  Nie zniechęcaj się, że to nie działa, zadbaj o każdą sferę życia; emocje dietę, aktywność fizyczną, pamiętaj o oddechu. Gotuj z radością, odżywiaj swoje ciało, w harmonogram dnia wpisz spacery. Pamiętaj nie ma złej pogody. To wszystko pomaga wrócić ciału do harmonii. 

A dlaczego tyle tutaj o stopach ?  Bo Twoje stopy są jak korzenie. Silne korzenie odżywiają drzewo i zapewniają stabilność,  tak jak zdrowe i sprawne stopy dają Ci energię, siłę i poczucie pewności. 

post